אדידס שוב עושה זאת עם נעל רכיבה על חצץ

אדידס שוב עושה זאת עם נעל רכיבה על חצץ


חם על העקבים של Velosamba SPD מזדמנים והרטרו-שיק, שכותרתו המדויקת נעל אופני כביש, אדידס פרסמה נעל רכיבה שלישית. היא נקראת נעל האופניים לחצץ, והיא – אחזו בכובעים שלכם, אנשים – נעל אופניים לחצץ.

כמו כל נעל אחרת בקטגוריה, ההצעה של אדידס כוללת דגם SPD בעל שני בריחים על הסוליה. החלק העליון עשוי מחומרים ממוחזרים פרימגרין, ואדידס מבטיחה כי “לא נעשה שימוש בפוליאסטר בתולי” בבנייתם.

הפרטים הטכניים די קלים-אדידס לא מבטיחה שהנוקשות היחידה עולה עד 11 (שלא לדבר על 13) ואפילו לא ממש נכנס ממה עשוי הסוליה, מלבד היותו ‘סינתטי’ עם ‘תרמילי הליכה’ מ- TPU.

אחיזה זו נראית נדיבה למדי, נמשכת לאורך רוב הסוליה החיצונית בדוגמת נוביות מוגבהות. זה יעזור להליכה, למרות שנראה שיש להם לא מעט פוטנציאל להיסתם בתנאים מרושלים ומי יודע על עמידות. יש סגירת שרוכים פשוטה העוברת בארבע לולאות, עם עין מתכת למעלה.

חפת קרסול מעניקה לנעל מעין צללית דמוית מגף, שלדברי אדידס תעזור להרחיק חצץ ואבק מהנעל. ג’ירו מציע משהו דומה Empire VR70 נעל סרוגה. ובעוד שהתכונה הזו היא לא משהו שהרגשתי באופן אישי שחסר לי זוג נעלי רכיבה, אתה עושה זאת.

ישנם שני צבעים זמינים בהשקה-ערכת הצבעים של “שחור שחור” על שחור על שחור, וזה בסדר, והרבה יותר מעניין (אך קשה להתאמה) “Pulse Aqua”, שמעורר קצת עמוק -כמיהה לקבורה של hypebeast.

נעל אופני החצץ זמינה במגוון רחב של גדלים, החל במידות אירופיות 36–48 אינץ ‘.

אתה יכול לעקוב אחריהם בשווקים נבחרים באמצעות Adidas.com וחנויות החברה, והם קמעונאיים במחיר של 170 $/180 €. אני כועס לדווח שאוסטרליה איננה אחד מאותם שווקים נבחרים.Source link