וידאו: הכי מהיר לעכשיו – כאב, סבל וניסיונות FKT של Kokopelli

וידאו: הכי מהיר לעכשיו – כאב, סבל וניסיונות FKT של Kokopelli


שביל קוקופלי, המספק מעבר במדבר בין הרי לה סאל של יוטה ללומה, קולורדו, הוא מסלול אופני הרים איקוני. כשקייט בויל וקורט רפסניידר השתתפו ב אופני הרים ניסיונות FKT על שביל 137 קילומטרים בבוקר קר בנובמבר, הם היו רק שני מחזרים מבין רבים. מגיפת COVID-19 דלקה את האש ב- FKT לשיאים חדשים, ומאז רשומות על קוקופלי צונחות במהירות. בויל התמודדה עם סיכויים תלולים להפליא – כשהחלימה מתאונת דרכים משמעותית, היא טרם סיימה את השביל במלואו נכון ליום הניסיון.

הכי מהיר לעכשיו עוקב אחר ניסיונותיהם של שני הספורטאים לקבוע שיאי זמן חדשים בשביל קוקופלי.

אם יש לך עצם רגשית בגופך, המהיר ביותר לעכשיו יאחז בך משניות הפתיחה. האקשן מתפוגג על בויל המום, שנראה פיזי ורגשי מרצף אחרי הרבה עבודה קשה. לפני התאונה שלה בשנת 2019, היא מחקה את שיאי ה- FKT של נשים, אתגרה את ה- FKT של גברים, והתקיימה בשכבות שנראו אי שם מעבר לצמרת הספורט.

בזמן שהיא מתמודדת עם חוסר ביטחון ותסכול עמוק על מגבלות פיזיות שהתאונה הציגה, רפסנידר מתרחקת נגד לאכלן מורטון קוקופלי FKT. מורטון לקח את המעטפת מרפסנידר במאי הקודם, וניצח את השיא הישן בקול של 35 דקות.

באופן כללי, הכי מהיר לעכשיו שואבת כוח מנבדקי ראיונות פגיעים כאשר הפעולה ממשיכה במסלול כפול חצץ דרך ארץ מסה מאבן חול אצטקית.Source link