חדש פוקס Rampage Pro פחמן תואם MIPS להגנה מפני פגיעות סיבוביות

חדש פוקס Rampage Pro פחמן תואם MIPS להגנה מפני פגיעות סיבוביות


בדיוק בזמן לאליפות העולם של DH בסוף השבוע הקרוב בשנת 2021 בוואל די סול, עדכנו פוקס מרוץ את קסדת מירוץ ה- DH הגבוהה ביותר שלהם, ה- Fox Rampage Pro Carbon MIPS. Tahnee Seagrave, Loic Bruni, Laurie Greenland וכל שאר הספורטאים של פוקס רייסינג יסתמכו על מעטפת סיבי הפחמן הקלה שלה, EPS בעל צפיפות כפולה ותוחם MIPS להגנה. הנה מה חדש.

https://www.youtube.com/watch?v=NQi9sVkxKr8

2021 FOX Rampage Pro Carbon

קסדת fox rampage pro carbon mips ניצוצות שחורות

פוקס Rampage Pro Carbon היא קסדה קלה ופשוטה לאופני הרים במורד ההר עם טכנולוגיית הגנת השפעה כיוונית MIPS. למעשה, הפרטים שיש לנו מפוקס אינם ברורים במיוחד כרגע – הם אינם ספציפיים לגבי מה בדיוק חדש באיטרציה של הקסדה. אנו יודעים שחלק מהדגמים הקודמים הסתמכו על טכנולוגיית Fluid Inside לטפל באנרגיית ההשפעה הסיבובית, אך גרסה זו מחליפה זאת ב- MIPS. למרות שזו בהחלט לא הגרסה הראשונה של ה- Rampage Pro Carbon שמכילה MIPS … בכל מקרה, בקרוב יהיו לנו פרטים נוספים עבורך. הנה מה שאנחנו כן יודעים.

cody kelley fox rampage pro carbon ידני

אניה זו של MIPS תחובה בתוך מעטפת סיבי פחמן קלה, שהיא גם ביתם של הצפיפות הכפולה הקניינית של Fox Racing, In-Mold Varizorb EPS, אמרו לספק הגנה משופרת על ידי הפצת כוחות על פני שטח רחב יותר.

קסדת Fox Fox Rampage Pro Carbon

בנוסף לאוניית MIPS, ברגים המתפרקים שמרכיבים את המצחייה יתגלו במהלך פגיעה, ויסייעו עוד יותר להפחית את כוחות הסיבוב המועברים למוח הרוכב.

קסדת מרוץ השועלים 2021 פרוקס מיפקס קסדת פנים מלאה x אניה נוחה

יושב על אניה ה- MIPS הוא תוחם נוחות בדמות כריות ה- X-Static הניתנות להסרה וניתנות לשטיפה אשר מנדפות לחות מהראש של הרוכב. כריות הלחי בתוך נתח הסנטר ניתנות להסרה ולכביסה, וכל הרפידות מטופלות בגימור אנטי מיקרוביאלי למניעת התפתחות ריח.

מסכי פורקן של רשת מוזרקת שומרים על אוורור וזרימת אוויר מעולים תוך הגנה על הרוכב מפני לכלוך ופסולת

תמחור וזמינות

קסדת פוקס מרוץ השתוללות פרו 2021 פרופ מיפ מלא

קסדת ה- Fox Rampage Pro Carbon MIPS לשנת 2021 זמינה כעת בצבעי שחור/טיל, כתום אטומי, כתום אינדיגו כהה ולבן במידות S-XL.

  • S: 55 ס”מ – 56 ס”מ
  • M: 57 ס”מ – 58 ס”מ
  • L: 59 ס”מ – 60 ס”מ
  • XL: 61 ס”מ – 62 ס”מ

קנה אחד תמורת 460 ליש”ט ישירות מפוקס מרוץ.

FoxRacing.comSource link