לואי ויטון נכנס למשחק האופניים במחיר הנמוך והנמוך של 28,900 דולר

לואי ויטון נכנס למשחק האופניים במחיר הנמוך והנמוך של 28,900 דולר


יצרנית מוצרי היוקרה לואי ויטון חשפה פרטים על קולקציית האופניים הראשונה שלה, שיתוף פעולה עם היצרנית הפריזאית Maison Tamboite. פירות עמלם מוצגים בסרטון שלהלן, שהוא כבד משקל בשימושו בסטריאוטיפים צרפתיים כמו אמילי בפריז, עם קורטוב נוסף של מסחרי בושם גנריים.

כצפוי, האופניים מכוסים במונוגרמות של לואי ויטון ועטופים בעור. אפילו יותר צפוי, הם יקרים בהרס, ועולים $ 28,900 $ / 22,000 € (בערך 38,500 $ AU).

אז על מה אנחנו מסתכלים כאן?

אופני עיר יוקרתיים, חברים שלי. ישנם שני סגנונות-שלב שלב ו”מסגרת סגורה “-ששניהם אופני עיר עם כרום. יש מידה אחת לכל אחת. שלב הצעד מתאים לרוכבים בגודל “4’9 ″-5’4 ″ / 150-165 ס”מ” השני טוען שמתאים לרוכבים מ- “5’2 ″-5’9 ″ / 165-180 ס”מ”.

5’9 איננו 180 ס”מ, אבל בטוח.

בלי קשר אם לואי ויטון יכול להמיר בין ממדים מטריים לאימפריאליים בצורה נכונה או לא (רמז: לא), לפחות הם יודעים מה גודל הגלגל הכי הגיוני לעיירה מודרנית רטרו-שיקית: הממד הפופולרי “27.6 אינץ ‘/70 ס”מ”.

האם יש הילוכים? מי יודע. זה נראה לי מאוד כמו מהירות סינגל, אבל טוען שיש לו “ארכובים עם 2 הילוכים”. יתכן שיש נישה קניינית הילוכים פלנטרים בסוגר התחתון – משהו כמו א קאפשטיין דופיו או א שלומף – אבל מכיוון שרוב רשימת המפרט האחרים היא ג’יבריש, אני לא עוצר את הנשימה. מגיני הבוץ והחישוקים (!) עשויים עץ, והאופניים מסופקים עם “קב” – שאני מניח שהוא דוכן אבוד בתרגום – ופעמון. גבעולי קווים, ידיות בלם מביכות מבחינה ארגונומית וכידון מעורר גב סוחף משלימות את הקצה הקדמי.

בהתאם לדגם שאתה בוחר, האופניים מצוידים במדפי פורטורים עם מבטא עור או מדפי מזוודות אחוריים-מיקומים מושלמים לאחסון שלך תיק מחבט טניס לואי ויטון (1,370 €) או עפיפון מונוגרמה של לואי ויטון (7,050 €).

Maison Tamboite, בונה האופניים הללו, הוא יצרן אופני עיר בוטיק הממוקם ברובע ה -12 בפריז. אתר האינטרנט שלה מדבר על סודיותו ושיקול דעתו, על החצר הסודית שלו ברחוב ניקולס הקדוש, ועל ההיסטוריה של ארבעת הדורות של ייצור אופני יוקרה לאליטות פריזאיות כמו אדית פיאף. אני לא יכול להגיד לך כמה פרמיית תמחור יש לאופני לואי ויטון ביחס ליצירות אחרות של Maison Tamboite, מכיוון שפרטי התמחור מוסתרים בקטע ‘היקום הסודי’ הנעול באתר.

ללואי ויטון, בינתיים, יש ברית משיקה עם מותג אופניים מוכר יותר – מאז 2016, פינארלו נמצאת בבעלותה של ל ‘קטרטון, עצמה חברה בת לקונצרן האם של לואי ויטון LVMH (מואט הנסי לואי ויטון) – החברה היקרה ביותר באירופה.

האם זה אומר שנראה דוגמה כרוכה בעור בעתיד? אני לא פוסל את זה, אבל בינתיים, אם אתה קפיטליסט מאוחר עם הדחף להתרווח על אופניים של לואי ויטון, אתה יודע לאן ללכת.Source link