פודקאסט #048 – קסדות לייזר מסבירות את אינספור מערכות ההתאמה והשימור

פודקאסט #048 – קסדות לייזר מסבירות את אינספור מערכות ההתאמה והשימור


אנחנו יודעים, מערכות שמירה על קסדות … מפהקים. חוץ מזה, יש כל כך הרבה דרכים לגרום להם, וכל כך הרבה דרכים לגרום להם לעבוד.

ואז יש התאמה … אפילו לקסדות מאותו מותג יכולות להיות התאמות שונות באופן דרסטי בין הדגמים. אבל למה?

בפרק זה מסביר ה”קסדה “האמריקנית הוותיקה של לייזר, כריס סמית, מדוע הם משתמשים במערכות שונות, היתרונות והחסרונות, וחושבים כיצד להשיג קסדה המתאימה בצורה נכונה על פני צורות ראש, תסרוקות ועוד.

זהו חלק 2 מתוך סדרה בת 3 חלקים על עיצובים ותכונות של קסדות אופניים. עקוב אחר הראיון שלנו עם ג’ירו בנושא עיצוב לאווירודינמיקה, ו בדוק את חלק 1, שם מייסד קאלי מסביר מדוע כל תקני בדיקת הקסדות שגויים ומדוע הקסדה שלך באמת צריכה להיות הרבה יותר רכה.

רוצה יותר?

מצא את הפודקאסט של Bikerumor ב- פודקאסטים של אפל, סטיצ’ר, פודבין, ודרך RSS, או בכל מקום שתאזין לפודקאסטים! לא מוצאים? ספר לנו באילו שחקנים אתה משתמש כדי שנוכל לזרז אותם במהירות!

וספר לנו את מי אתה רוצה שנראיין. לחץ על זה קישור PODCAST בתפריט ושלח את ההצעות שלך! הקש כמו, לחץ על הירשם והקש על הפעלה. אז פשוט צא לרכב!

עקוב אחר אופנוע

עקוב אחר כל האופניים, הגלגלים, הרכיבים, הציוד והטכנולוגיה העדכניים ביותר בבלוג הטכנולוגיה הגדול ביותר בעולם לאופניים. פייסבוק, טוויטר ו אינסטגרם.

עקוב אחר טיילר

כמונו? אוהב אותנו? עקוב אחר המארח שלך, טיילר בנדיקט טוויטר, אינסטגרם ו לינקדאין.

Source link