פלוריאן ורמירש אינה מעוניינת בהשוואותיך של טום בונן

פלוריאן ורמירש אינה מעוניינת בהשוואותיך של טום בונן


פלוריאן ורמירש (לוטו סאודל) סיים שני בראשון פריז-רובאיקס לאחר שבילה כמעט כל היום בחזית המרוץ. זה היה הישג יוצא דופן עבור הבכורה בת ה -22 שעדיין לא זכתה בניצחון הראשון שלו, אך הבלגי הצעיר התאבק לעצור דמעות אכזבה לאחר שסיים.

“בימים הקרובים האכזבה שלי בהחלט תפנה את מקומה לגאווה”.

ורמירש, שמתמודד בנבחרתו של האלוף המגן פיליפ גילברט, היה אחד משלושת הרוכבים של לוטו סאודאל שהגיע ליום ההפסקה בן 31 החזקים.

“המטרה שלנו הייתה להיות מיוצגת היטב בהפסקה המוקדמת עם לוטו סאודל”, הסביר ורמירש במסיבת העיתונאים שאחרי המירוץ. “לפחות, אם הקבוצה הייתה מספיק גדולה. הצלחנו עם שלושה מאיתנו. אבל לקראת מקטעי האבן המרוצפים הראשונים, זה היה קרב על המיקום. החזקתי היטב, מה שהביא לבחירה ראשונה בקטע המרוצף הרביעי, כאשר ארבעה מאיתנו הלכו משם ”.

רוכב הסייקלוקרוס לשעבר הוביל את ‘גהינום של הצפון’ על מגזרי המרוצפים המוקדמים עם נילס אייכוף (DSM), מקס וולשייד (צ’ובקה-נקסטהאש) ולוק רואו (אינאוס גרנדירס). אך לא עבר זמן רב והרביעייה חצתה סוג של חוסר מזל שהוא בלתי נמנע בפריז-רובאיקס.

“פתאום נשארתי לבד עם נילס אייכוף. להפתעתי, השניים האחרים נעלמו “, אמר ורמירש. “מאותו רגע חשבתי: תמשיך. לא לשרוף את עצמנו לגמרי, אבל להמשיך לדחוף ”.

פלוריאן ורמירש ונילס אייכוף היו הרוכבים הראשונים שפגעו בטרואה ד’ארנברג, תחום הפאווה המפורסם ביותר בפריז-רובאיקס.

ורמירש ואקוף נשארו ברורים כמעט 50 ק”מ, והובילו את המירוץ דרך הטרואה ד’ארנברג האייקונית לפני שנתפסו על ידי כמה מהמרדפים.

“זה היה מאכזב כשמוסקון הצטרף אלינו”, הרהר ורמירש. “היה לי רגע ממש קשה שם ונפלתי. למרבה המזל, הצלחתי להתאושש במהירות ולהרים אותו מתי [Mathieu] ואן דר פואל, [Sonny] קולברלי ו [Guillaume] בויבין הגיע. ”

למרות היותו בקצה המחודד מאז השעה הראשונה של המרוצים, ורמירש היה עדיין אחד החזקים בקבוצת המרדפים, והתאים את המועדפים לפני המירוץ ואן דר פואל וקולברלי. שלושתם ניסו התקפות חיטוט, אבל השלישייה נשארה יחד עד הסוף.

“הרגליים שלי שוב הרגישו טוב יותר,” אמר ורמירש. “אז כשתפסנו את מוסקון ושרדנו את קרפור דה ל’ארברה, ידעתי שאני רוכב בשביל לנצח. אבל בשלב האחרון יצאתי עם שני בחורים שכבר ניצחו ספרינטים חבורה, אז חשבתי שעלי לבחור את ההתקפה. ניסיתי את זה פעמיים, ללא הצלחה. לאחר מכן ספרינט על הוולודרום. תזמנתי את זה טוב, אבל בחמישים המטרים האחרונים נאבקתי בהתכווצויות ”.

סאני קולברלי (בחריין-ויקטוריוס) מנצח את ספרינט השלוש בוולודרום של רובאביס, וניצח את פלוריאן ורמירש (לוטו סאודל) ומתיו ואן דר פואל (אלפסין-פניקס).

הבלגי הצעיר מעולם לא הופיע באף אחד מההייפ שלפני המירוץ, אך נוכחותו על הפודיום לא הייתה דבר קל. פריז-רובאיקס הוא גזע עליו חלם.

“אומנם, עם מבנה הגוף שלי, זהו המרוץ המתאים ביותר ליכולות שלי”, אמר. “כבר אמרתי שאני רוצה להיות כאן על הבמה יום אחד. לעולם לא יכולתי לחלום שאני אסיים שני בהופעת הבכורה שלי. אבל הקורס הזה נועד בשבילי, כן. לעולם לא אהיה מטפס ”.

אנשים כמו ואן דר פואל וואט ואן ארט עדיין היו מדברים אם המירוץ היה יבש, אבל ברגע שהתחזית הפכה את התנאים לבושים לבלתי נמנעים, הרקע שלהם בסייקלוקרוס הגיע למרכז הבמה. כל מי שיש לו ניסיון ב- CX לא יכול היה להימנע מהשאלה, ‘האם ניסיון ב- cyclocross היה יתרון?’, כולל ורמירש.

“סייקלוקרוס היה לפני זמן מה, אבל כרוכב נוער הייתי רגיל לתנאים האלה, לתנאים החלקלקים האלה, שבקושי יש לך אחיזה”, אמר. “אבל אני רוצה לרכוב על פריז-רובאיקס היבש לא פחות. תמיד יהיה לי מוטיבציה בהתחלה כאן. הגשם שירד מהשמיים אתמול והבוקר היה רק ​​מוטיבציה נוספת “.

מזג האוויר היה גרוע לפחות כצפוי במחצית הראשונה של המרוץ. הפלטון התגלגל מקומפיאן תחת גשם עז, והגשם הפך את התנאים הבוגדניים למהדורה קשה במיוחד-פריז-רובאיקס הרטובה הראשונה כמעט שני עשורים.

“[It was] פיזית קשה מאוד “, אמר ורמירש. “הגב שלי כואב מאוד וייקח כמה שבועות להתאושש מזה, אני חושש. אבל לא קר לי בקלות. זה לא היה עניין גדול. הגשם? אה, זו חשיבה, לא. אתה צריך לאמץ את זה. ואז אתה יכול להתמודד עם זה הרבה יותר קל “.

התנאים של פריז-רובאיקס הרטובה הראשונה כמעט שני עשורים היו “לא עניין גדול” של סגנית אלוף פלוריאן ורמירש (לוטו סאודל).

ורמירש חולק אוטובוס קבוצתי עם שני מנצחים לשעבר של פריז-רובאיקס בפיליפ גילברט וג’ון דגנקולב, והבלגי הצעיר הצליח לקרוא לנסיון שלהם לפני שהופיע לראשונה.

“במיוחד במהלך השידור קיבלתי הרבה עצות”, אמר ורמירש, “נאמר הרבה על המהדורות הקודמות, שם הייתי צריך להיות ערני, למשל. למרות שהיה טיפ אחד גדול שלקחתי: להמשיך לרכוב! כי אתה אף פעם לא יודע מה יקרה. הם צדקו. “

הילד בן ה -22 מגיע לסיומה של השנה הראשונה הראשונה שלו בצבעי לוטו סאודאל, שבמהלכו המשיך להופיע באירועי U23 (הגיע למקום השלישי באליפות העולם ב- U23 ITT) בזמן שהוא גם רץ בכמה מהמרוצים הגדולים ביותר ב- לוח השנה של WorldTour. עד יום ראשון, התוצאות הטובות ביותר שלו העונה הגיעו ב- ITTs, עם החמישי באלופת המדינה הבלגית והשמינית בפרולוג הטור דה סוויס הרטוב מאוד. הוא גם נתקע באקשן בקלאסיקה הבלגית באביב הקרוב, וסיים את הסיור הגדול הראשון שלו בחודש שעבר.

בסוף השבוע הזה הוא הוסיף שני בפריז-רובאיקס לתוצאות המתפתחות שלו, וכבר משווים אותו לבלגי מפורסם מאוד; טום בונן סיים שלישי בהופעת הבכורה שלו בפריז-רובאיקס, בן 21, והמשיך לזכות בארבע מתוך 14 המהדורות בהן השתתף. העיתונאים שאלו את ורמירש אם זו השוואה מפחידה להתעמת איתה.

“לא לא. ורק כדי להיות ברור, אני לא רוצה ולא אשווה את עצמי לטום בונן, “הוא קבע. “האם הסתכלת פעם על הפלמארס שלו? לא, אני מתמקד בדרך שלי. אני מאוד שמח עם זה ונראה מה יביא העתיד ”.

יום אחד, פלוריאן. יום אחד…

Source link