רצועות מדף האופניים של ג’ק The Bike ללא כידון כל אופניים!

רצועות מדף האופניים של ג’ק The Bike ללא כידון כל אופניים!


מדף האופניים ג’ק הוא מתלה אופניים קדמי אוניברסלי חדש שתלוי על הכידון שלך כך שיתאים כמעט לכל אופניים וללא צורך בכלים. הפעל אותו וסלק את אופני הנוסעים שלך כדי לבצע שליחויות ברחבי העיר, ולאחר מכן החלף אותו לאופני חצץ לסוף שבוע של הרפתקאות לאריזת אופניים. אתה יכול אפילו לחגור אותו בחזית רוב אופני ההרים כדי להיכנס לעומק היער כדי לחקור שבילים חדשים, מאובזרים ללינת לילה.

מתלה קדמי מפלדה צינורית של Jack The Bike

https://www.kickstarter.com/projects/milesgibbons/jack-the-bike-rack

WholeGrain Cycles היא חברת האופניים והרכיבים החדשה שיצרה את מדף האופניים ג’ק, במטרה להקל על נשיאת הציוד כמעט על כל אופניים. לא רוצה להסתמך על מחזיקי מתלים המשתנים כל כך הרבה מאופנוע אחד למשנהו, ופשוט לא קיימים ברוב האופניים, הפתרון שלהם הוא מתלה קדמי פשוט בסגנון פורטור שפשוט תלוי על הבר שלך & גֶזַע.

איך זה עובד?

מדף הג'ק The Bike Role-on מתלה אוניברסלי בהתאמה אוניברסלית על מתלה קדמי, נוסע

רוב התמונות ג. מדף האופניים של ג’ק

מתלה האופניים של Jack מפלדת צינורות המתאימה לאוניברסאלי פשוט תלוי מעל הכידון שלך ליד מהדק הגזע. קליפסי פלסטיק הניתנים להחלפה נצמדים בצורה מאובטחת מעל מוטות בקוטר 31.8 מ”מ או 25.4 מ”מ (תואמים גם לפחמן), ותופסים בערך 6 מ”מ משני צדי הגבעול. הגמישות הגלומה של בניית לולאת הפלדה מאפשרת לה להתאים כמעט לכל גזע רוחב.

מתלה הג'ק לאופניים בהתאמה אוניברסלית של כלי פלדה צינורי על מתלה קדמי, פרופיל נמוך

לאחר מכן, כדי למנוע מג’ק להסתובב – וכדי לקבל את הזווית האופקית האידיאלית של פלטפורמת המתלה – אתה בוחר אחד מארבעה אורכי חגורת צהובים, המתחברים אל ווים הבר של המתלה, ולולפים מתחת לגבעול. הלולאה הצהובה הזו מונעת אז את מתלה האופניים מלסובב כשאתה מעמיס אותו, ומעביר את המשקל של מה שאתה נושא לתוך הגבעול.

מתלה הג'ק לאופניים המתאימים לאוניברסליים ללא כלי, רצועה על מתלה קדמי, נוסע לתקן

לבסוף, רצועת נעילה בין תומכי המתלים האנכיים וערמת הגבעול/מנווט/מרווח ממשיכה מושכת את מדף הג’ק למטה ומהדקת אותו היטב על פני שטח משובש.

מתלה הג'ק לאופניים בהתאמה אוניברסלית של כלי פלדה צינורי על מתלה קדמי, חצץ

התוצאה היא התאמה כמעט אוניברסלית לכל אופניים ישנים או חדשים, עם קצת שטח עגול של 25.4/31.8 על הבר ופחות 1 סנטימטר של היגוי שנחשף מעל האוזנייה (עדיף לא לחגור אותו בחוזקה סביב חלק קבוע של צינור הראש, כמו שעשיתי למטה...) הוא גם צריך שטח אנכי לפחות 220 מ”מ הנמדד מהחלק העליון של הצמיג הקדמי, עד לקו האמצעי של הכידון.

מתלה הג'ק לאופניים בהתאמה אוניברסלית של כלי פלדה צינורי על מתלה קדמי, עירוני

התוצאה היא מתלה סופר פשוט של WholeGrain אומר שקל לכל אחד להתקין אותו על האופניים שלו – אין צורך בכל כישורי מכונאי אופניים אמיתיים. ואתה מקבל פלטפורמת מתלים בסיסית שבה תוכל להניף פחות או יותר כל תיק שאחרת תוכל לשאת על הגב, או להדק התקנה מאולתרת עם משהו כמו סל תיל או ארגז חלב.

מתלה הג'ק לאופניים בהתאמה אוניברסלית של כלי פלדה צינורי על מתלה קדמי, אריזה לאופניים

מדף הג’ק מיועד לשאת עד 5 ק”ג של ציוד, ונבדק על פי תקני התעשייה עבור מדפי נושאות אופניים המותקנים לצמיתות (ISO/BS/EU 11423-2016). אבל כנראה שזה נבדק כדי לנהל בבטחה משא כבד הרבה יותר, אבל המשקל הנוסף שתלוי על הגזע שלך יעשה דברים מטורפים להתנהלות האופניים שלך.

Jack the rack – התקנה והופעות ראשונות

מתלה הג'ק לאופניים בהתאמה אוניברסלית לכלים ללא צינורות על מתלה קדמי, צד ראשון למראה

הרגע קיבלנו דגימה מוקדמת של הג’ק במשרד וכבר הכנסנו אותו לעבודה, גררנו 4 ליטר של פחיות משקה למבוגרים, קצת סלסה וחבורה של חטיפים כדי להעביר אותנו בסוף השבוע, כשהוא קשור למפציץ הנאמן שלי. אופני חצץ סופר-נוסעים Audax.

העליתי אותו גם על אופני כביש מודרניים וכל אופני הרים כדי לבדוק כל הפרעה אמיתית ללולאות ניתוב כבלים חיצוניות. המכשול האמיתי היחיד להתאמה האוניברסלית של ג’ק עשוי להיות כבלים שיורדים מהבר. אבל גם שם הצלחתי להתאים אותו בקפידה סביב קווי משמרות ובלמים בלי יותר מדי בעיות.

קשה יותר לעבוד איתם גבעולים שנטרקו, אך סביר להניח שתוכלו להדק את הרצועה סביב מהדק הגבעול על ההיגוי.

מתלה הג'ק לאופניים בהתאמה אוניברסלית ללא כלים מפלדה צינורית על מתלה קדמי, אפשרויות

המתלה עצמו מרותך מצינורות נירוסטה 304, עם הרבה לולאות לחיבור רצועות קשורות בנוסף לתצורת ההרכבה הדו-חלקית. נוסף על מסגרת המתאר הבסיסית מפלדה, מקלעי קלע מבד ניילון עמידים 420D על מנת לתמוך בציוד שלך.

משקל ואפשרויות בפועל

מתלה הג'ק לאופניים בהתאמה אוניברסלית לכלים ללא צינורות על מתלה קדמי, משקל בפועל 700 גרם

המשקל הרשמי של התקנת מתלה הג’ק מצוין ב -550 גרם כולל קבוצה של רצועות מוטות והרצועות הנדרשות (כנראה ללא קלע הבד.) שקלנו את מערך המתלים שלנו על 700 גרם בפועל עם מתלה הפלדה, שברים, 2 רצועות אבטחה, והקלע – מכיוון שכך אני מתכוון להשתמש בו.

הוסף את שתי הרצועות הקשורות של חבל באנג’י וזוג קרביני ה- QR הדו-צדדיים לעוד 63 גרם והיכולת לאבטח כמעט כל שקית או עומס לא סדיר.

מדף האופניים ג'ק The Universal התאמה ללא כלים ללא רצועה על מתלה קדמי, שלם

WholeGrain מבטיח לנו שמדף האופניים של ג’ק הוא בעצם מעט מוגזם, כך שלעולם לא תצטרך לדאוג לגביו. העיצוב שלה זרוע הוא אמר לחות רעידות. בנוסף, ניתן תמיד לתקן בקלות את בניית הנירוסטה אם אתה מצליח להתעלל בה. כל החלקים הקטנים ניתנים להחלפה בקלות כך שתוכל להשאיר את ג’ק פועל לאורך זמן.

מתלה הג'ק לאופניים בהתאמה אוניברסלית של כלי פלדה צינורי על מתלה קדמי, בזווית

בעוד WholeGrain מדגיש את ההתאמה לאופניים ישנים וחדשים כאחד, אני חושב שהרב -צדדיות האמיתית היא רק היעדר הצורך במתלים ממשיים. למרות שצמיחת חבילות ההרפתקאות הביאה להרבה אופני חצץ חדשים עם אפשרויות הרכבה על מדפים, לרובם המכריע של האופניים המודרניים עדיין אין דרך קלה להתקין מדף קדמי.

שימוש בסר פשוט ובקנה גבעול פשוט (מעניין, אותו רעיון הר כמו החדש הגדול תיק בר אורטליב) פירושו שטונות של אופניים חדשים יכולים לקבל דרך פשוטה וקלה יחסית לתלות את הציוד מהקצה הקדמי, מבלי לדאוג לשקיות בר לארוז אופניים שיסלקו עמדות חיוניות של הבר, לדחוף כבלים או לשפשף את צינור הראש, או להסתכן לקפוץ למטה לתוך הגלגל הקדמי שלך.

אני בהחלט מצפה לקחת את ג’ק להרפתקאות, סביר להניח שהוא יצטרף אלי גם לסידורים עירוניים בעיר.

מדף האופניים של ג’ק – תמחור וזמינות

מתלה הג'ק לאופניים בהתאמה אוניברסלית ללא פלדת צינורות על מתלה קדמי, רכיבה

מדף הג’ק נמצא במימון המונים כעת קיקסטארטר, עם תמחור ציפורים מוקדמות החל מ $ 62 / £ 45 /55 €. זה יעלה כעשרה דולר בכל מטבע ברגע שהמדפים הראשונים האלה ימכרו מראש. לאחר מכן, המחירים הקמעונאיים של Jack The Bike Rack יעלו ל- $ 80 / £ 60 /70 € ברגע שמחזורי WholeGrain יתחילו למכור אותם ישירות באביב הבא.

JackTheBikeRack.comSource link